german english chinese
Aktuelles Jobangebot

Lean manager - JIHLAVA, Swoboda CZ

Region
Jihlava, CZ
Einstiegsdatum
Nástup možný ihned/ po dohodě
Ansprechpartner
Magdalena Kovaříková
Stellenbeschreibung
Máte zkušenosti z oblasti průmyslového inženýrství?
Baví Vás optimalizace?
Máte zkušenosti s metodickým vedením a školením zaměstnanců?

Pak hledáme právě Vás na pozici LEAN MANAGER.
Přihlaste se do našeho výběrového řízení!
Aufgaben
Co budete dělat?

▪ zavádět nástroje štíhlé výroby, školit a metodicky vést zaměstnance
▪ optimalizovat procesy
▪ spolupracovat se všemi odděleními
Profil
Co od Vás očekáváme?

▪ znalost nástrojů štíhlé výroby, normování práce
▪ zkušenosti se zaváděním nástrojů štíhlé výroby (vč. praxe při škole)
▪ SŠ/ VŠ vzdělání technického směru, strojírenské obory
▪ analytické myšlení, samostatnost, aktivní přístup k hledání řešení

▪ znalost AJ nebo NJ na úrovni B2 (e-maily, telefonáty, školení)
▪ ochotu cestovat (zaškolení v zahraničních pobočkách)
▪ uživatelská znalost MS Office (Excel - analýzy, grafy, PowerPoint - prezentace)

Nabízíme Vám:

▪ možnost podílet se na rozvoji společnosti
▪ možnost kariérního růstu
▪ samostatnou, náročnou a pestrou práci
▪ odborný růst, další vzdělávání
▪ jazykové kurzy
▪ zázemí stabilní společnosti

▪ pružnou pracovní dobu (37,5 hod týdně)
▪ měsíční odměny
▪ 13., 14. mzdu dle výsledků společnosti
▪ týden dovolené navíc
▪ závodní stravování/ stravenky
▪ smartphone, notebook
Bewerbung
Senden Sie bitte Ihre kompletten Bewerbungsunterlagen online an folgende Adresse:
prace@cz.swoboda.de

Swoboda CZ s.r.o.
Hruškové Dvory 60
58601 Jihlava
Tschechien

Magdalena Kovaříková, CZ

Swoboda Jihlava
HR manager
Tel:  +420 567 584 421 E-Mail senden

Sie haben Fragen zu einem Stellenangebot, wünschen weitere Informationen oder möchten sich bewerben? Ich helfe Ihnen gerne weiter.