german english chinese
Aktuelles Jobangebot

VEDOUCÍ PROJEKTU/ PROJECT MANAGER - SWOBODA CZ, Jihlava

Region
Jihlava, CZ
Einstiegsdatum
Nástup možný ihned/ dle domluvy
Ansprechpartner
Magdalena Kovaříková
Stellenbeschreibung
Máte zkušenosti s vedením týmu?
Baví Vás koordinovat činnosti?
Domluvíte se plynule anglicky nebo německy?
"Dodržení termínu" pro Vás není jenom fráze?

Pak hledáme právě Vás na místo VEDOUCÍ PROJEKTŮ/ PROJECT MANAGER.
Aufgaben
Co budete dělat?

▪ povedete projektový tým (po zaškolení i více týmů)
▪ koordinovat činnosti kolegů z dalších oddělení (výroba, kvalita, logistika, technologie, ...)
▪ komunikovat se zákazníky o stavu jejich projektu a účastnit se zákaznických auditů
▪ zodpovídat za analýzy vyrobitelnosti a za dokumentaci spojenou s danými projekty
Profil
Co od Vás očekáváme?

▪ praxi nebo vzdělání v technické oblasti
▪ zkušenosti s projektovým řízením
▪ schopnost čtení výkresové dokumentace

▪ velmi dobré organizační a komunikační schopnosti
▪ aktivní přístup k práci
▪ rozhodnost, samostatnost, zodpovědnost, dobré analytické myšlení
▪ odolnost vůči stresu

▪ znalost AJ nebo NJ na úrovni B1 (telefonáty, e-maily, audity)
▪ znalost MS Office (Excel - grafy, filtry, analýzy, PowerPoint)

▪ řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat

Nabízíme Vám:

▪ odborný růst, další vzdělávání
▪ individuální jazykové kurzy
▪ zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv

▪ měsíční odměny
▪ 13., 14. mzdu dle výsledků společnosti
▪ týden dovolené navíc
▪ závodní stravování/ stravenky
▪ pružnou pracovní dobu
▪ smartphone, notebook
Bewerbung
Senden Sie bitte Ihre kompletten Bewerbungsunterlagen online an folgende Adresse:
prace@cz.swoboda.de

Swoboda CZ s.r.o.
Hruškové Dvory 60
58601 Jihlava
Tschechien

Magdalena Kovaříková, CZ

Swoboda Jihlava
HR manager
Tel:  +420 567 584 421 E-Mail senden

Sie haben Fragen zu einem Stellenangebot, wünschen weitere Informationen oder möchten sich bewerben? Ich helfe Ihnen gerne weiter.